Våre ansatte

påål_edited.jpg

Pål Listuen

Pål Listuen, daglig leder, founder og altmuligmann. Har over 20 års erfaring innen markedsanalysebransjen og sitter i styre og stell i Norsk Markedsanalyseforening, Esomar og i Mediaforum.

 

Har spesielt god kompetanse på nye metoder og praktisk gjennomføring av alle mulige typer undersøkelser.

Kontakt Pål på paal@pollstat.no

jonas 2.0.jpg

Jonas Eilertsen

Jonas Eilertsen er utdannet siviløkonom fra NTNU Handelshøyskolen i Trondheim med spesialisering i markedsføring og analyse.  Han har tidligere erfaring fra. Bl.a Mills AS, ABB, Eilertsen Food Consult (ENK).
 

Jonas har også en personlig lidenskap og interesse for mat og det kulinariske.

Kontakt Jonas på jonas@pollstat.no

charlottte_edited.jpg

Charlotte Hartberg

Charlotte Hartberg har ti års fartstid som prosjektleder på de fleste metoder hos Ipsos.

 

Har i de siste årene jobbet mest med kvalitativ metode, er en racer på prosjektledelse samt at hun er meget nøyaktig.

Kontakt Charlotte på charlotte@pollstat.no

karoline.jpg

Karoline Wee

Karoline Wee har en bachelor i markedsføring og ledelse, med bredde i organisasjonsutvikling. Etter dette tok hun moderne prosjektledelse på Emergence – School of leadership i Oslo.

 

Hun har vært ansatt hos oss siden September 2018.

Kontakt Karoline på karoline@pollstat.no

Carina.jpg

Carina Steven

Carina Steven er en allsidig og erfaren prosjektleder med bred erfaring fra analyse-, media- og reklamebyrå. Carina har tidligere erfaring fra Norstat, Opinion, Starcom og Kitchen. Hun ble ansatt som prosjektleder hos oss i januar 2021.

Kontakt Carina på carina@pollstat.no

rett.png
kesc.png

Kenneth Schönenberg

Kenneth Schönenberg har tyve års bakgrunn fra Ipsos og bred erfaring med scripting av spørreskjema, tabulering av data og generell datafilbehandling. Han ble ansatt som DP hos oss i januar 2021.

Kontakt Kenneth på kenneth@pollstat.no

David.jpg

Oda Bjellum

Oda Bjellum har en utdannelse i atferdsanalyse fra HIOA og moderne prosjektledelse fra Emergence School of Leadership. Hun ble ansatt som prosjektleder hos oss i januar 2021.

Kontakt Oda på oda@pollstat.no

David Gulstad 

David Gulstad, har over 20 års erfaring innen markedsanalysebransjen og har tidligere jobbet som avdelingsleder i Norstat og Site Manager i Ipsos. Han er en samfunnsengasjert person og er aktiv i frivillig arbeid. Har jobbet som journalist og er utdannet innen statsvitenskap og prosjektledelse. David har nøkkelkunnskap innen metoden personlig intervju og leder våre aller største prosjekter. Han har god kompetanse på samferdsel og spesielt innen jernbane.

Kontakt David på david@pollstat.no

Pollstat bilde.jpg

Hogne Aaberge Utne

Hogne Aaberge Utne jobber som supervisor på ulike feltprosjekt og CATI-avdelingen. Hogne utdannet innen psykologi og statsvitenskap fra NTNU, og har tidligere erfaring som intervjuer og supervisor fra 2015 i Epinion frem til han startet i Pollstat i september 2020. Han har kompetanse innen rekruttering og opplæring og oppfølgning av intervjuere, samt styring og ansvar for feltprosjekt innen transport, luftfart med mer. 

Kontakt Hogne på hogne@pollstat.no

Ole Bekkevold

Ole Bekkevold er vår altmuligmann. Han er rå på det tekniske, programmering og hjelper til der det trengs. Ole har skuespiller-erfaring, gått på Romerike Folkehøgskole, jobbet som instruktør for et par revyer og oversetter for barne-tv. 

Kontakt Ole på ole@pollstat.no

Profilbilde.jpg

Simen Østnor

Simen Østnor administrerer vårt PS panel. Han har tidligere 9 års erfaring fra Iposos hvor han har jobbet som intervjuer og supervisor. På fritiden later Simen som om han er en ivrig soon to be maratonløper. 

Kontakt Simen på simen@pollstat.no

Hannah.jpg

Hannah Davis

Hannah har jobbet som intervjuer hos Pollstat i 3 år, hovedsakelig med F2F. Begynte som supervisor i januar 2021 etter et år i militæret.

Kontakt Hannah på hannah@pollstat.no

C12951AB-C44C-4747-B909-4C036607554B.jpe

Sofie Listuen

Sofie jobbet 3 år som intervjuer, før hun jobbet 1 år som prosjektassistent hos Pollstat i friåret sitt etter videregående. Hun jobber nå som Supervisor. 

Ved siden av tar hun en Bachelor i Digital Markedsføring på Høyskolen Kristiania

Kontakt Sofie på sofie@pollstat.no

2021-03-01.jpg

Conni Acosta  

 

Conni har en Master i sosialantropologi, har tidligere jobbet som field supervisor på Epinion, og har erfaring med kundebehandling/service og intervjuing.
 

Jobber nå som Supervisor på CATI.

Kontakt Conni på conni@pollstat.no

Sophio pic.jpg

Sophio Rusishvili

Sophio har en master i medievitenskap fra UiO, og flere års bred erfaring med feltprosjektledelse med personalansvar fra Epinion.
Hun ble ansatt som Head of Field hos oss i mars 2021.


Kontakt Sophio på sophio@pollstat.no

Johannes.jpg